درباره ما

درباره ما

آساکوین الکترونیک اولین صرافی ایرانی و اولین صرافی مترکز در جهان است که با درخواست کاربران از هر رمز ارزی پشتیبانی می کند.
 

آساکوین الکترونیک اولین صرافی ایرانی و اولین صرافی متمرکز در جهان است که با درخواست کاربران از هر رمز ارزی پشتیبانی می کند.

 

نام آساکوین الکترونیک از ادغام سه واژه "آسا" به معنای سریع و آسان، و "کوین" به معنای سکه و"الکترونیک" به معنای دیجیتالی ساخته شده است که ترکیب این واژگان به این معنا است که با سرعت و به آسانی ارزهای دیجیتال در دسترس شما قرار میگیرد.

 

انگیزه ما فراهــــم نمودن بستری جامع، امن، سریع و آسان، جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال است تا فعالین این حوزه نیازی به استفاده از صرافی های متعدد برای انجام معاملات نداشته باشند.

آساکوین الکترونیک مفتخر است که در کوتاه ترین زمان ممکن به عنوان واسطه ای خوشنام میان فعالین بازار ارز دیجیتال در ایران مطرح شده است که امنیت، پشتیبانی و سرعت فوق العاده ای را دارا میباشد.

 

شکل گیری

 

آساکوین الکترونیک برای رفع نیاز کاربران ایرانی و برای مبادله دارایی های دیجیتال،  در اردیبهشت  1400 کاملا تغییر یافته و بستری به شکل کنونی فراهم نمود. همکاری تیم صرافی در پاییز 1397 بشکل ساده ای و با تبادلات دوج کوین آغاز شد که سرانجام در سال بهار1399 پس از تحقیقات بسیار و بررسی های فنی و سنجش میزان نیاز بازار به چنین محصولی، تیم صرافی با تغییر نگرشی جدید در ماهیت صرافی سابق، اقدام ساخت چنین محصولی نمود.

 

 که سرانجام با تلاش های فراوان و بکار گیری متخصین این حوزه مدلسازی پیشرفته صرافی در اردیبهشت 1400 در اختیار کاربران قرار گرفت و با استقبال شگرف کاربران ایرانی زحمات تیم صرافی، منتج به نتیجه شد.