دوستانتان را دعوت کنید

با معرفی دوستانتان هر بار که معامله می‌کنند تا 30% از کارمزدشان به شما تعلق می‌گیرد

معرفی به دوستان
referall-vector
مرحله ۱

دریافت لینک

ثبت نام کنید و لینک دعوت خود را با کارمزد دلخواه خود بسازید

مرحله 2

دعوت از دوستان

لینک معرفی به دوستانتان را در وبسایت یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

مرحله 3

دریافت پاداش

برای هر معامله کاربری که دعوت کردید تا ۳۰٪ از کارمزدش به شما تعلق می‌گیرد

قوانین قوانین دعوت از دوستان

در حال حاضر ۳۰٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در بازارهای آساکوین به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد

برای هر معامله دقیقاً ۳۰٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از طرف دعوت شده به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله با دقت یک ریال محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای استاندارد تتر در آساکوین برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود.

هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف در آساکوین واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.

ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.

فرد معرفی شده می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان ثبت‌نام با ورود به سامانه کد معرف خود را ثبت نماید. مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و آساکوین مسئولیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد.

محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد

محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.